SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne shitje
Çmimi :
€230,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
360 m²
Viti i ndërtimit :
1998
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
76663
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne qender te Prishtines afer shkolles "Sami Frasheri". Shtepia ka 360m2, 2 sallone, 4 dhoma gjumi, 1 dhome (nenkulm), 2 kuzhina, 3 banjo, 1 garazh, 1 utilit, 1 bodrum, 5 ballkone, teresisht e mobiluar (ekstra), 2 ha oborr.
Gjithashtu shtepia posedon dokumentacion te rregullt dhe leje ndertimi.
Pranohet kompenzim me banesa.
Kontakt:
+37744262272
+38649262272
firmsoho@gmail.com
Informata rreth publikuesit
SoHo
Prishtinë
+37744262272
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »