SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyra&Dyqane me qera
Çmimi :
€11.00
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '15
Madhësia :
475 m²
ID e produktit :
76667
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ndërtesa e re afaristo-banesore që është në ndërtim e sipër tani dhe do të jetë e gatshme në verën e vitit 2015, lëshohet me qera. Zyrët gjendën në qendër të Prishtinës afër rrugës kryesore “Agim Ramadani”.
Hapësirat e zyrëve përfshijnë dy katet e ndërtesës (225 m2 përdhesa) dhe (250 m2 Kati parë) të cilat janë të gatshme për tu aranzhuar dhe rënditur në hapësira ideale për zyre, gjithashtu me mundësi zgjërimi plus një kat’ shtesë (280m2 Kati dytë). Hapsira nëntokësore e cila përmbëhet prej (400 m2) mund të përdoret për depo, sallë fitnesi, arkivë, dhe për vend parking të veturave.
Jemi në nivelin e fundit të ndërtimit dhe kjo do të thotë se jemi në kohën e duhur për të definuar nevojat dhe dëshirat e qeramarrësit për të bërë orientimin dhe aranzhimin e zyrëve në mënyre që t’ju përshtatemi sa më shumë nevojave të juaja, si përshembull ndryshimet në planin e zyrëve, pozicionimi I banjove, lokacioni I byfese, dhomat e takimeve, apo cfardo kërkese tjetër specifike.
Të gjitha zyret kanë:
• 10 hapësira parkimi personale (Oborri perpara)
• 14 hapësira parkimi personale (Nëntokë)
• Energji elektrike, Furnizimi me uje, Furnizimi me nxemje
(Termokos)
• Televizion kabllor, Telefon, internet wireless
• Kondicioner dhe Ventilim
• 6 banjo
• Hapësirat për Byfe në secilin kat’
• Mbikqyrje me kamerë
• Sigurim
• Ashensor
Lokacioni:
Adresa: Rruga “Ali Pashe Tepelena”, 10000 Prishtina, Kosova.
Blloku a-01, Zona urbane “A” Numri Kadastral no.77356-2 dhe no.011—953-5031/2012. Gjithashtu Dyqanet posedojne leje ndertimi.
Kontakt:
+37744262272
+37744258522
firmsoho@gmail..com
Informata rreth publikuesit
SoHo
Prishtinë
+37744262272
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »