SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET TOKA NE BREZOVICE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Maj '16
ID e produktit :
76704
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toka ne Brezovice ne madhesi prej 2.7 ari.
Toka me saktesisht gjendet 1.2km nga kthesa per Brezovice. Karakteristike e saj eshte se lumi kalon prane saj.
Toka eshte e pershtatshme per Vikendice dhe e rrethuar nga nje ambient me drunje.
Informata rreth publikuesit
Property
Prishtinë
044784720
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »