SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne bregun e diellit
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
76706
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Prishtinë (Bregu i diellit) banesa gjendet afer Anadermit 200m larg shkolles fillore "Ismail Qemaili"
Banesa ka 81m2 + podrumi 5m2 gjithsej 86m2
Banesa ka : Sallon me Kuzhin , Dy dhoma ballkonin & Shpajzin dhe Podrumin banesa gjindet ne katin e 3-të
Cmimi perfshin edhe mobiljet

TEL : 044/201/562 & 049/533/148
P.S ne e-mail nuk pergjigjem !!
Informata rreth publikuesit
Nysret
Prishtinë
044201562
Bregu i diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »