SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTEPI ME LOKALE NE SHITJE NE KOLEVICE AFER KUBATI ```
Çmimi :
€280,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:11
ID e produktit :
76869
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHTEPI ME LOKALE NE SHITJE NE KOLEVICE AFER KLINIKES KUBATI, ME SHUME HAPESIRE PER AFARIZEM SI DHE PER BANIM.
SIPERFAQJA E TRUALLIT 4 ARI.
KATI I PARE 800M2 LOKALE.
KATI I DYTE DHE TRETE BANIM NGA 290M2.

MUNDESI NDERRIMI ME BANESE NE PRISHTINE.

ÇMIMI: 280.000€


Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »