SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESAT NË PRISHTINË BUZE RRUGES B, 88M2 KATET 3 DHE 4 ```
Çmimi :
€780.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:33
ID e produktit :
76871
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITEN BANESAT NË PRISHTINË, BUZE RRUGES B, 88M2 KATET 3 DHE 4. BANESAT PERBEHEN PREJ SALLON ME KUZHINE, 2 DHOMA TE FJETJES, BANJO, BALLKON.

CMIMI: 780 EURO/M2.


Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »