SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Apartament Plazhi ne Qerret - Kavaje
Çmimi :
€44,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Prill '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
49 m²
Ekstra :
Kondicioner, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
76893
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Apartamenti 1+1 gjindet buze detit ne plazhin e Qerretit.

Banesa eshte e mobiluar dhe posedon:
Dhome dite + kuzhine, dhome gjumi, 2 x ballkon, banjo.
49m2

Gjendet ne katin e pare mbi dyqane.
Pamjen kah deti - (deti 50 metra larg apartmentit)
Plazhi privat.

Ndertim i ri - me perkthim te menjehershem.

Posedon: Kondicioner, uje 24 ore, kuzhine, enelarese, lavatriqe, frigorifer, dollapa, sistemin kabllovik, tenda dielli ne ballkon, perde, dritaret me roletne, dera e blinduar, rroje 24 ore,... etj.

Kontakti ne tel: 044199923
Informata rreth publikuesit
avranica
Qerret - Kavaje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »