SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE QENDER TE PRISHTINES
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
76997
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES BANESEN NE QENDER TE PRISHTINES 100 m2 perball qendres se regjistimeve . Banesa ka tri dhoma gjumi ,dhoma e dites trapezaria dhe kuzhina jane nje vend, dy koridore jane ,nje wc dhe nje banjo. Ballkoni eshte me pamje nga Qendra e regjistrimeve.Pamje ka ne te dy anet edhe nga sheshi Nena Tereza. .Banesa shitet e mobiluar.
Informata rreth publikuesit
hatixhe21
Prishtine -qender [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »