SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qera lokali ne Prishtine-dragodan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '16
ID e produktit :
77015
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet lokali me qera ne Prishtine-Dragodan, lagjja Ahmet Krasniqi te komuna e re afer me Rraifaisen bank. Lokali eshte ne gjendje te rregullt dhe shume i pershtatshem per zhvillimin e afarizmit. Nr. kontaktues: 044/284-216
Informata rreth publikuesit
burakmehmeti
Prishtinë
044956494
Rr.Ahmet Krasniqi-Arberi-Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »