SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) LOKAL në Rr.Gazmend Zajmi (140m²)
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:47
ID e produktit :
77048
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
(QIRA) Leshohet LOKALI me Qira në Rr."Gazmend Zajmi" siperfaqja (140m²), kati i 2-të. Ne rruge kryesore, i rregulluar mire dhe i paster. I pershtatshem per shum lloje veprimtarish.

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »