SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese Luksoze me qera tek Ambasada Zvicerane
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner
ID e produktit :
77049
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qera tek ambasa zvicerrane, 300m nga sheshi,, ndertim i ri e qete dhe e mobiluar ne menyre luksoze
Informata rreth publikuesit
Korab
Prishtinë
045302010
TEk Ambasada zvicerrane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »