SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE DRAGODAN-TE KOMUNA E RE^
Çmimi :
€117,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
137 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
77052
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen 4 dhomshe, e cila gjindet ne Dragodan (afer Komunes se re). Banesa eshte ndertim i kompanise 'Arberia Com' e mobiluar ne teresi, i ka 137 m2, gjindet ne katin e 2 dhe ka kete renditje:

-dhoma e dites me trapeZari
-kuzhina e vecante
-3 dhoma gjumi,
-1 dhome pune,
-2 dy banjo).
-1 terase

Banesa e ka edhe Garazhen e saj 15 m2 dhe podrumin 5 m2.

Banesa eshte e mobiluar komplet! Nje pjese e baneses ka pamje nga JUG-LINDJA, ndersa pjesa tjeter eshte PERENDIM.

Banesa ka uje- 24h dhe eshte ne ndertese 4-katshe.

Cmimi eshte 117 mije euro mund te negociohet dicka. Nese bleresi i don garazhen dhe podrumin, atehere cmimi eshte 127 mije euro.

Që t'i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Mund te na therrisini nga ora 10 deri 20 kontakti:
045 519 555 (Viber)
049 60 80 70
e-mail: search-agency@live.com
o.Ari.41
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
044 433 667
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »