SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 5 ari truall në Fushë Kosovë
Çmimi :
€10,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
77067
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 5 ari truall, mbrapa Mobilerise Mob In, ne Fushe Kosove. Trualli eshte i pershtatshem per jetese dhe ploteson te gjitha kushtet. Qmimi eshte 10.000 euro per ari.

Agjensioni DION në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »