SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Parcele me siperfaqe 40 ari ne Peje
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '16
Madhësia :
4000 m²
ID e produktit :
77124
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toka me siperfaqe prej 40 ari e cila gjendet ne hyrje te qytetit te Pejes saktesisht mbrapa servisit White House, ka infrastrukture te kompletuar dhe perkthimi behet menjehere. Ju mirepresim Agjensioni Per Patundshmeri EDA-K - Pejë
Informata rreth publikuesit
Agjensioni per Patundshmeri - Real Estate EDA-K
Pejë
049 415 855
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »