SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
180 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
77172
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj shtepine me qira, 180m2,
Shtepia gjendet rruges per Taukbashqe, afer restaurantit Il Pasatore.
kati I pare: 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine me dhome dite.
kati I dyte: Sallon I hapur, terase 40m2, dhe ballkon 14m2.
Posedon: ngrohje qendrore, uje 24 ore dhe grila sigurie.
Numri kontaktues: 049/248-229 (mund te kontaktoni edhe ne viber)
Informata rreth publikuesit
Leonardo
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »