SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Shtëpi 300m2 në Veterrnik, afër Univer. Rezonanca.
Çmimi :
€185,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:09
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
Viti i ndërtimit :
2011
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
77270
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi 300m2 në Veterrnik, afër Universiteti Rezonanca.
Shtëpia është e ndërtuar në 5 ARI truall dhe është e punuar me standare të larta dhe shumica e marterialit është e ardhur nga Zvicrra, si instalimi i ujit, rrymës dhe disa pajisjev tjera.
Shtëpia ka dy kate dhe nje podrum.
Podrumi:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Vesheraj
1. Shpajz
1. WC
Kati përdhesë:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Koridor
Kati i I-rë:
3. Dhoma gjumi
1. Banjo
1. Koridor
1. Ballkon
Shtëpia ka edhe Kulmin i cili është i shfrytëzueshëm mirë.

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »