SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIJA NE VETERNIK PRISHTIN L.QENDRESA
Çmimi :
€250,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Prill '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
220 m²
Viti i ndërtimit :
2008
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
77325
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepija eshte e ndertuar ne 5 ari dhe ndertimi eshte bere ne vitin 2008 dhe e kam perfundu ne vitin 2011.Shtepija eshte e tera e kompletune poashtu edhe rrethoja e oborrit edhe e kompletuar rrugt jan te gjitha te asfaltuara eshte nje infrastruktur shum te mir.Rryma ka 24 dhe uj ka 24 kam bunarin ne oborr po ashtu edhe rezervarin e ujit te paster.Trualli eshte ne emrin tim bartja mundet me u ba menjehere i kam dorzu dokumentet per legalizim tash po presim deri sa te fillojn me i legalizu.
Informata rreth publikuesit
Ricky
Prishtinë
044 743 119
Prishtin veternik mbrapa baumarketit lagjeja Qendresa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »