SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 137 m2,kati 8, ne Dragodan, Cmimi 700E/m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '16
ID e produktit :
77351
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 137 m2,kati 8, ne Dragodan, Prishtine, mbrapa Ministrise se Shendetesise. Banesa ka nje Sallon te madhe ne kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkona dhe banjo, ne banese nuk ka banuar askush qe nga ndertimi i objektit prandaj eshte e papastuar, eshte e pamobiluar!

Cmimi vetem 700 Euro/ m2 i diskutueshem

Kontakt: 044 444 221

049 559 144

Per me shume vizito:

www.aldo-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni ALDO
Prishtinë
044 444 221
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »