SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje prej 54m^2
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
54 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
77352
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompleksi banesor Blini ju ofron nje ambient komod per jetes,
Kompleksi banesor Blini ju ofron hapsira te perbashkta gjelbrimi kend te lodrave edhe parking mbi 5000m^2
Banesat gjinden ne lagje te spitalit 200 metra nga rrethi te eulexi.

Tipet e banesave

T1 =1+1=50m^2

T2=1+1=54m^2

T3=1+2=84m^2

T4=1+2=87m^2Blerjen e banesave mund te behet edhe permes Raiffeisen Bank pa pasur nevoje per hipoteke dhe perfundojne ne Mars te vitit 2017

www.inon-ks.com 
049 70 71 73
Informata rreth publikuesit
Inon Design-Construction
Prishtinë
049707173
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »