SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ose leshohet me Qera banesa 75m2, kati 1, ne Dardani mbi k
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '17
ID e produktit :
77459
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose leshohet me Qera banesa 75m2, kati 1, ne Dardani mbi kurriz, ndertesa e gjelbert. Banesa eshte shrytezuar per banim ndersa kohen e fundit zyre, eshte ekstra e rregulluar, me kuzhine moderne, banjo gjakuzi, ka dhome gjumi dhe sallon me kuzhine sebashku dhe nje dhome te vogel qe mund te perdoret shpajz.

Banesa eshte e pershtatshme per banim, zyre, ordinance dhe veprimtari tjera...

Cmimi: per shitje 75 000 Euro

Per qera 450 Euro/muaji

Kontakt: 044 444 221

049 559 144

Per me shume vizito:

www.aldo-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni ALDO
Prishtinë
044 444 221
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »