SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Bregun e diellit te banesat e bardha 64m2(Neto)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '15
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
77465
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Bregun e diellit afer shkolles iliria,kati perdhese e renovuar teresisht,e pershtatshme edhe per veprimtari afariste,ka hyrje te veqant me dalje ne rruge me parking te mjafturshem dhe hapsire gjelberuese.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Antigona
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »