SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Bregun e Diellit te banesat e bardha
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
77474
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ne katin perdhese,me hyrje te veqant,parking dhe hapsire gjelberuese e pershtatshme edhe per veprimtari afariste.
Banesa ka 64 m2 neto(75 m2 bruto)
Per me shum info kontaktoni ne 049411645
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »