SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Marketi me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '17
Madhësia :
260 m²
ID e produktit :
77506
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj marketin me qera , marketi është me të gjitha pajisjet qe i duhen një marketi te madh..
Marketi posedon 2 arka ku behen pagesat , 10 kamera të brendshme dhe 1 të jashtme , muzikë , zyre , nyje sanitare , parking të madh etj Marketi është i kompletuar me inventar komplet , (Rafta të llojllojshëm , frigorifer dhe friza të nevojshëm ) , Në brendësi të marketit i cili ka 260m2 gjindet një kafiteri me 4 tavolina e pajisur me të gjtihë inventarin e nevojshëm.Mbi Lokal është blloku i banesave. Marketi gjindet në rrugën Mbretëresha Teutë Tokbashqe. Të interesuarit mund të lajmrohen në numrin 044 808 888. . Çmimi është shum i volitshëm.
Informata rreth publikuesit
Labi Com
Prishtinë
044 808 888
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »