SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia Me 30 ari Truall Ne Vitomeric
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Shkurt '16
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
2
Madhësia :
330 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
77523
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Shtepine ne vitomerice te pejes . Shtepia ka 30 ari truall . 6 Dhoma Gjumi , 3 Garazha , Kuzhine , Sallon , 2 Banjo , 2 Ballkona , Terase , nxemje qendrore me naft dhe dru , oxhak special i importuar nga Hollanda . Shtepia eshte e ndertuar me materialin me te forte qe Mund te Gjindet aktualisht ne Treg . Shtepia ka plan special i cili mund te ndahet ne dy pjes dmth te behen dy banesa.
Mundesi Ndrrimi me Banes + pare.
Qmimi : Shum I volitshem Sipas marrveshjes .
Kontakti : Veselji2009@hotmail.com ,
00377 44415172 ,Per Jasht Ne Zvicerr Numri : 0041787104074 (Viber , Whatsapp 11:00-22:00).Per Momentin Gjindem ne Zvicerr. Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besim
Lausanne, Switzerland
044415172
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »