SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitje e shtëpisë/ truallit në Taslixhe IV
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
Viti i ndërtimit :
1980
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
77561
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Laxha: Taslixhe IV/ Rr. “Naser Hajrizi” - PRISHTINË

Shes shtëpinë në Taslixhe IV/ Rr. Naser Hajrizi në Prishtinë. Shtëpia është e ndërtuar në truallin, në sipërfaqe 4.70 ari. Shtëpia ka sipërfaqe 120 m² dhe podrum 40 m². Shtëpia/ trualli është i rrethuar, posedon infrastrukturën rrugore, kanalizimin, ujësjellësin. Gjithashtu, në truall është i ndërtuar edhe bunari – përveç ujësjellësit.

Në këtë informatë, mund t’i shikoni pamjet, si: hartën se ku gjendet trualli/ shtëpia, pamje të shtëpisë, pamje të truallit/ oborrit dhe pamje të Taslixhes IV.

Çmimi: 120.000 Euro.

Numri kontaktues: 044 472 171
E-mail: besbuzhala@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Besnik
Prishtinë
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »