SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese te Banesat e Bardha
Çmimi :
€72,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '15
ID e produktit :
77570
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa te Banesat e Bardha ne Prishtine. Banesa ka: dy dhoma gjumi, kuzhine, sallon, shpajz (ne pllakare), dy banjo, dy ballkona, klime dhe alarm. Dritaret jane nderruar para nje viti. Banesa eshte gjysem e mobiluar dhe e lire per banim. E regjistruar ne kadaster dhe kam flete poseduese. Hapsira eshte 84 m2.

Cmimi: 72000 Euro
Informata rreth publikuesit
Osman
Prishtinë
044352262
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »