SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Banesen ne Dardani mbi Kurriz
Çmimi :
€999.00
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
87 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
77578
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen prej 87m2 ne lagjen ne dardani mbi kurriz.
kati i 8 lifi punon 24 ore
- banesa posedon
- Dhom te pritjes me trepezari
- Kuzhin
- Sallon
- dhome gjumi
-1 banjo
-1 wc
-1 shpajz
-1 ballkon
qmimi qmimi 1000 euro i diskutushem

Ndrrim i mundshem me 2 banesa ne lagjen Mati 1 , Breg te Diellit , Kalabri ish Emshir,
si dhe marrim edhe tok ne kompenzim.
Mund te kontaktoni ne nr 044/551677 ose 044/251017
Informata rreth publikuesit
Leorat
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »