SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa e re 91m2 ne breg te dillit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
91 m²
ID e produktit :
77713
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesat kane shkalle kunder zjarrit, lift shindler, dritaret me 3 xhama dhe 3 goma poashtu uje dhe sigurim 24/7, Banesat jane te sapo ndertuara dhe jane te gatshme per banim.

Ndertuesit e baneses gjithashtu jetojn ketu, pra cdo gje eshte e ndertuar sips standadit me te larte te mundshem.

Banesa gjindet ne lagjen Bregu I Diellit, prane banasave te Standardid.

Banesa eshte 91 m2
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Ballkon: 1

Për informata më detale thirrni në tel : 044 151 102 ose 049 451 102,
Cmimi eshe i negociueshem si the termet e pageses.

Ju mirepresim.
Informata rreth publikuesit
Tringa
Prishtinë
+38649456782
Bregu i Diellit, afer banesave te Standardit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »