SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTEPI 650M2 3 KATESHE DHE LOKAL 130M2 TE AMBASADA ZVICERANE ```
Çmimi :
€850,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:28
ID e produktit :
77832
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KATI 1: SALLON, KUZHINE, DHOME GJUMI, BANJO DY BALLKONA.
KATI2: SALLON, KUZHINE, DY DHOMA GJUMI, BANJO DY BALLKONA.
KATI3: SALLON, KUZHINE, DY DHOMA GJUMI, BANJO KATER BALLKONA.
LOKALI:130M2.
TRUALLII: 300M2.

LOKACIONI: TE AMBASADA ZVICERANE

ÇMIMI: 850,000EURO.


Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »