SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet objekti afarisht me qera.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Mars '15
Madhësia :
3700 m²
ID e produktit :
77839
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti afarist gjindet ne magjistralen Prishtine - Shkup. - Çagllavice
Madhesia 3700 m2. + 2 x banesa 300m2.
Dhe me parking me se paku 50 vetura..
Informata rreth publikuesit
OBJEKT
Prishtinë
+37745672674
Çagllavicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »