SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat te xhamia e llapit
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
30 Mars '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
77841
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Banesat ne objektin Eko-Trade , objekti gjindet prane xhamis se Llapit , Banesat gjinden ne katin e 5 dhe kan pamje nga qendra e Prishtines , njera banes ka 64 m2 kur tjetra 78 m2 .
Per qdo informat me shum : 045-601-220
Informata rreth publikuesit
Rexh
Prishtinë
Prishtine , Xhami e Llapit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »