SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes shtepine
Çmimi :
€260,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Tetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
Viti i ndërtimit :
1977
Ekstra :
Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
77894
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet shtepia ne qender ne lagjen Qafa.Trualli eshte 3,55 ari se bashku me objektet te ndertuara si shtepia ,objekti ndihmes ,garazha, shupa.Lokacioni i shtepise eshte ne zemer te qytetit dhe ka infrastrukture komplete .Shtepia eshte mjaft komode me sallona kuzhina banjo terasa ballkona dhe garazhen mjaft mire te rregulluar..Ka mundesi edhe me kompensim me dy banesa ndryshimi tjeter me te gatshme
Informata rreth publikuesit
enver
Prishtinë
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »