SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi mbi 350m2, 5 ari truall
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
350 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
77898
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Shtepin me mbi 350m2 te Banueshme, shtepia ka kete renditje:
*Bodrumet 3: 1 Bodrum per gjera te punes, 1 per rezervuar te naftes per ngrohje qendrore, dhe nje bodrum mund te shfrytezohet per qendrim ditor ka kuzhin dhe rrethin per ndej,
*Kati i pare: Salloni me kuzhin, koridori, paradhoma, ballkoni, banjo-wc dhe nje depo.
*Kati i dyte: 4 dhoma gjumit, 2 ballkona nje bannjo-wc, koridori.
Shtepia ka dokumentacion te rregult dhe ka 5 ari truall me dokumente eshte ne emer timin dhe bartja behet shume shpejt. info 044 177 365
Informata rreth publikuesit
V
Gjilan
044 480 935
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »