SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toka perballë qendrës tregtare JORA
Çmimi :
€3,750.00
Kategoria :
Postuar :
7 Prill '15
Madhësia :
4000 m²
ID e produktit :
77899
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toka afer rethrrotullimit te lumi Drenica. Toka ka perballe qendren tregtare JORA ne fshatin Vukofc, dhe eshte 100 metra larg pompes BESI-OIL. Dalja ne autostrade eshte e gjere 25 metra, Ne dispozicion per shitje jane 40 deri 95 ari, ne varesi te nevojes se bleresit. Pozita e tokes eshte e pershtatshme per lloje te ndryshme te aktiviteve biznesore si dhe vendbanimi. Toka eshte e blere nga AKP me 99 vite shfrytezimi. Numri i kontaktit: 049546676, 049631872
Informata rreth publikuesit
Bashkim
Prishtinë
045 539 069
Vukofc [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »