SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BANESEN NE LAKRISHTE - TE PRO CREDIT BANK
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:47
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
78123
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne lagjen Lakrishte te Pro Credit Bank. Banesa eshte ndertim i vjeter mirepo edhe e renovuar ne tersi, gjindet ne katin e VI (ashensori punon) e mobiluar dhe ka kete renditje :

sallon
kuzhine te veqant
dy dhome gjumi
koridor
teras
banjo

Te gjitha dokumentat e banese jan ne rregull..

Cmimi i banesen eshte 70. 000 euro

Ofertat tona mund t'i shihni edhe ne zyren tone dhe ne facebook: Bledi Estate

Telefon:
044 968 171
049 838 866
Email:bledi-estate@hotmail.com

Viber : +386 49 838 866
Informata rreth publikuesit
BLEDI ESTATE
Prishtinë
044 968 171
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »