SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 68.4 m² | e mobiluar | High Class
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
69 m²
Ekstra :
Kondicioner, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
78128
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne Lagjen e Spitalit, ështe ndertim i ri, e punuar nga ADK.
Banesa shitet me mobilje, ndersa qe ka nje dhome gjumi, nje banjo, ballonin, koridor dhe sallon me kuzhine.
Mobiljet i ka High Class dhe shitet e mobiluar.
68.4m2
Lagjja e spitalit ruga mbreti genc
Pozita lindje ,Perendim..
Çmimi i Baneses eshte 65.000 Eur.
Per kontakt
Erhan Rexha 049 755 000
Informata rreth publikuesit
Erhan
Prishtinë
049755000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »