SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesen ekskluzive ne Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
145 m²
Ekstra :
Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
78138
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banese 145 metra katror ne Prishtin,lagjia:Bregu i Diellit 2(te banesat e bardha).Banesa eshte tejet efikase ne saje te ndertimit te posaqem dhe ekskluziv qe posedon.Banesa perbehet nga:2 dhoma gjumi,paradhoma,dhoma e pritjes,salloni,2 banjo,3 shpajza,2 koridora,kuzhina,ballkoni.Banesa ndodhet ne nje hapsire tejet te volitshme shum larg zhurmes dhe shum afer qendres se qytetit.Perpara saj ndodhet nje hapsire e madhe e gjelbruar rekreacioni.Afer ndodhet stacioni kryesor i linjes se autobusve urban,shume shkolla fillore publike e private dhe njekohsisht shum universitete private.Me nje fjal tejet e perkryer per nje jete adekuate.Banesa shitet urgjentisht cmimi tejet i volitshem dhe sipas marreveshjes,ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
Izjadin
Prishtinë
bregu i diellit 2 4a nr 36 prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »