SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesa me qira mbrapa teatrit ne Prishtine
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
74 m²
ID e produktit :
78154
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka 2 dhoma gjumi me sallon dhe kuzhin me 2 banjo na kontaktoni ne kete numer : 044307033
Informata rreth publikuesit
erblind
Prishtinë
044307033
4 llullat pas teatrit kombtar [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »