SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE LAGJE TE SPITALIT-NGA CHELSEA POINTIT^
Çmimi :
€46,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
78157
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa, e cila gjindet ne lagje te spitalit ngat chelsea pointit, ndertim i kompanise 'Burimi Comerce'. Banesa eshte ne perdhese, i ka 75 m2 neto. Banesa eshte e re e pa mobiluar dhe ka kete renditje;

-sallon
-kuzhine
-dy dhoma te gjumit
-banjo
-korridori

Banesa eshte shume e pershtatshme per zyra dhe per ordinance e te ngjashme, por edhe per banim.

Cmimi eshte 46 mije euro
Mund te diskutohet dicka!

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 
Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 519 555 (viber)
049 60 80 70
e-mail:
search-agency@live.com
o.v.vi..
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
044 433 667
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »