SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne lagjen Veternik ose nderrohet me banes + kesh
Çmimi :
€379,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Maj '15
ID e produktit :
78162
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia super-luksoze ne Veternik, prapa "Grand Store", prej 600 m² apo nderrohet me banesa + kesh. Kjo shtepi shtrihet ne 4.23 ari truall, posedon 2 sallone te medha ekskluzive per ndeje se bashku me kuzhina te pajisura mire, 2 master bedrooms (njera dhome gjumi me banjo te ndare e cila posedon edhe jacuzzi), 4 dhoma te tjera gjumi, 4 banjo te pajisura mire, oborr te rregulluar mire me mirembajtje te kontraktuar dhe me fontane uji + 2 kolovajza, dhome te vecante te pajisur mire per ushtrime te trupit (Gym), rryme dhe uje 24/7 (invertor + gjenerator + rezervoar uji 1,000 lit), kabllovik/ wireless-internet/ telefon fiks, nxemje qendrore me rryme, 8 kamera te jashtme dhe te brendshme te kontrolluara permes laptopit + DVR, siguruar nga Delta Security 24/7 permes nje alarmi bashkekohor, verande luksoze me TV & kabllovik, lagje shume e qete per te jetuar, parking te vecante per 5 vetura. Shtepia posedon 4 kate prej te cilave 2 jane te banueshme, 1 kat eshte i pershtatshem per lokal/ zyre/ punetori dhe qe te tri katet mund edhe te perdoren si banesa vec e vec - secila me hyrje te vecante. Presim bleres serioz per shitje te shtepise apo nderrim me banesa + kesh.


Agjensioni i patundshmerive Century 21 Kosovo
Informata rreth publikuesit
Arian
Prishtinë
049-772064
Prishtine,Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »