SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Truall te fusha Golfit 3000 eu. 044554760
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '15
ID e produktit :
78180
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Truall te fusha e Golfit me siperfaqe prej 6 Ari dhe 3.50 Ari.
Cmimi per Ari 3000 euro.
Informata rreth publikuesit
Ahmet
Prizren
044554760
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »