SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 113 m2, kompleksi Royal skaj rruges B
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '15
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
78184
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet banesa 113 m2,ne Kompleksin Royal, skaj rruges B
-3 gjumi
-sallon dhe kuzhine
-banjo
-wc
-ballkon
Pamje kah perendimi apo rruga B
Kati i 7-te

Qmimi 850 eur m2

Rezidenca: 044 173593 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rezidenca
Prishtinë
044 165 616
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »