SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera ne qender te Prishtines
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Parking Rrugor
ID e produktit :
78192
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Të nderuar,

Lëshohet me qira banesa në qendër të Prishtinës në lokacion shumë të qetë në mes të, Sheshit Nëna Terezë dhe fakultetit Ekonomik-Juridik. Banesa gjindet në katin e 2-të dhe është në madhësi prej 90 m2, posedon: 2 dhoma gjumi, dhomë dite dhe kuzhinë.
Adresa e plotë, është: rr. Sylejman Vokshi 23/2 Prishtinë
Ka vend te mjaftueshem edhe per parking.
Kontakti: +377/44 179-765
Çmimi mujor sipas marreveshjes

Me respekt,

Kumrije Beiqi
Informata rreth publikuesit
kumrije
Prishtinë
044179765
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »