SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Konsig - Shitet Objekti 5katesh (HOTEL DENLOR) Sojeve
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Prill '15
ID e produktit :
78194
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OBJEKTE 5KATESH (HOTEL DENLOR) SOJEVE
Perdhesa -- Diskoteke
KATI 1 - Restaurant
KATI 2 – Salle Dasmash
KATI 3 – Motel - 11 Dhoma + 2 Dhoma (mjete)
KATI 4 – Banesa - 3 Hyrje ka 2 Dhoma + Sallon 2 - 1 Dhome + 1 Sallon
Komplet Objekti ( sale + disko + moteli + restaurant + banesa) jane te kompletuara ne menyren me te mire te mundeshme Disko dhe Kuzhina jane zvicerane 1 Agregat I madh Uje + Kanalizim + Parking i Madh 60ari TOKE Dokumentacioni ne rregull..
NR.Kontaktues : +37745841265
Informata rreth publikuesit
shpk.konsig
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »