SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë per shitje 74m2 në Dardani
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
74 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
78202
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 74m2 në Dardani, kati III ndertim i Vjeter afer stacionit te autobuseve e gatshme per banim.

Banesa posedon :
1. sallon
1. kuzhinë ndaras
2. dhoma te fjetjes,
1. koridor,
1. banjo + WC dhe
1. ballkon.

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »