SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET TOKA NE LLAPNASELLE 21.20 ARI
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
27 Korrik '15
Madhësia :
21000 m²
ID e produktit :
78203
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toka ne Llapnaselle me siperfaqe prej 21,20 ari, me saktesisht magjistralja Prishtine-Ferizaj kilometri 4 prapa kompanise Fitorja dhe Akoma te Isaku ndersa perballe HIB PETROL.

Cmimi 3200euro/ari i negociushem

Per me shume info kontakt:
Agjencioni Property

property.resnsc@gmail.com
ose
+377 44 784 720
+377 45 686 338
Informata rreth publikuesit
Property
Prishtinë
044784720
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »