SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Konsig-Shitet Banesa Ne RR.Vellezerit Gervalla 100 m2
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Prill '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
78204
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA NE RRUGEN VELLEZERIT GERVALLA

BANESA POSEDON 2 DHOMA GJUMI

SALLON ME KUZHIN

2 TERRASA DHE 1 BANJO

BANESA ESHTE NE KATIN E III TE NDERTESES

BANESA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE

BANESA SHITET NE DY MENYRA:
1.ME MOBILE CMIMI ESHTE 65000 EURO
2. PA MOBILE CMIMI ESHTE 55000 EURO


PER ME SHUME INFO JU LUTEM SHIKONI FOTOT

APO NA KONTAKTONI NE NR: +37745841265
Informata rreth publikuesit
shpk.konsig
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »