SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 45m2 ne rr. Tring Smajli, mbrapa \
Çmimi :
€40,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:15
Madhësia :
45 m²
ID e produktit :
78230
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 45m2 ne rr. Tring Smajli, mbrapa "Siriusit".
Banesa eshte ne katin e dyte, ka nje dhome dite sebashku me kuzhine, nje dhome gjumi, banjo dhe terase.
Banesa eshte e gatshme per banim.
Çmimi eshte 40000euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Tringe Smajli [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »