SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
*Banesa ne shitje ne Breg te diellit(te banesat e kuqe)
Çmimi :
€105,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
88 m²
ID e produktit :
78241
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Banesa ne shitje ne Breg te diellit(te banesat e kuqe)
*Pershkrimi i baneses:
-Siperfaqja:88.7 m²
-Kati: I-re
-Renditja:2 dhoma gjumi,sallon,kuzhine,banjo+Wc,2 ballkona si dhe bodrumi prej 14 m².
-Cmimi:105.000 €

Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Reat
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »