SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet dhe Leshohet me qira shtepija ne Dragodan
Çmimi :
€175,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Maj '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
Madhësia :
570 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
78310
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet dhe leshohet me qira shtepija ne Arberi te baza e kforit .Shtepija ka 3 hyrje te veqanta dhe eshte e mobiluar eshte 3 katshe dhe ka 3 ari truall dhe garazhd ka te gjithe infrastrukturen komplet uje 24 ore, rryme, nxemje ,telefon ,internet,interfon,kabllovik etj.. Hyrja e pare posedon: 250 m2 ,3 dhoma,sallon,kuzhin dhe banjo Hyrja e dyte posedon: 250 m2 3 dhoma sallon kuzhin dhe 2 banjo, Hyrja e tret posedon: 70m2 , 2 dhoma,sallon kuzhin dhe banjo . Qmimi i shitjes komplet shtepis eshte 175.000 euro . Qmimi i qiras per hyrjen e pare dhe dyte eshte 800 euro per muja . Qmimi i qiras per hyrjen e tret eshte 500 euro ne muaj.
Informata rreth publikuesit
Arian
Prishtinë
049-772064
Afer bazes se Kforit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »